Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Меблі з бездротовими системами зарядки мобільних пристроїв від IKEA - мрія сучасної людини

Шведська компанія IKEA на виставці в Барселоні презентувала інноваційні меблі, які поєднали в собі властиву їм функціональність і передові технології в сфері мобільних пристроїв.

Сучасна людина без мобільних засобів зв'язку як без рук і очей. Телефони, смартфони, планшети, ноутбуки стали незамінними гаджетами в повсякденному житті прогресивного людства. Вся користь, вигода, необхідність цих комунікативних засобів має вразливе місце - батарею, яку потрібно постійно заряджати, маючи в арсеналі зарядні пристрої.

«Зарядки», що вічно втрачаються, дроти, що ламаються, зайняті іншими приладами розетки - про всі ці неприємності тепер можна забути з новими розробками компанії IKEA.
Компанія представила домашні та офісні меблі з вбудованими бездротовими станціями для зарядки мобільних пристроїв. Непомітний для оточуючих шнур підключає меблі, будь-то крісла, приліжкові тумби або предмети дитячих меблів, до розетки, телефон або смартфон кладеться на станцію і методом магнітної індукції отримує заряд.

Компанія забезпечила такими системами бездротової зарядки навіть кухонні гарнітури та настільні лампи.