Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Меблева мережа «Дивани і крісла» «кинула» постачальників і клієнтів на мільярди рублів

Керівництво мережі меблевих магазинів «Дивани і крісла» в Москві, знаючи про критичне становище компанії, навмисне не вжило жодних дій і продовжувало брати в борг м'які меблі у постачальників і передоплату з клієнтів. Зараз практично всі торгові філії закриті, а компанія проходить процедуру банкрутства.

Розгорнувши торговельну діяльність, підприємство спочатку працювало без збоїв. Але з осені 2013 року почало не виплачувати заборгованість постачальникам за взятий на реалізацію товар. Крім того, «Дивани і крісла» взяли в «Альфа-банку» кредит на 2,5 млн. рублів. Обдуреними виявилися і колишні співробітники меблевої мережі і клієнти, з яких була взята передоплата, але так і не був поставлений товар. Таких покупців - кілька тисяч, так як у мережі близько 120 філій по всій Росії. Фінансово постраждали і орендодавці.

У загальній складності «Дивани і крісла» залишилися винні кілька мільярдів рублів. Стягнути гроші з ТОВ, що проходить процедуру банкрутства, не представляється можливим, так як за ним не числиться активів. Крім того, є ймовірність, що фірма оформлена на підставну особу.