Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Якої товщини купити ортопедичний матрац?

Висота виробу може свідчити про його довговічність, надійність і позитивні характеристики. Ортопедичні матраци мають товщину, безпосередньо залежну від конструкції, виду наповнювача і призначення. Наприклад, пружинний матрац товще безпружинного, але це аж ніяк не означає, що він гірше чи краще.

Сьогодні ортопедичні матраци купити можна різної товщини. В основному вона залежить від типу виробу. Моделі без підстави на пружинах тонше, ніж аналоги на пружинних блоках, оскільки сама основа такої конструкції становить 8-16 см у висоту.

Ортопедичний матрац повинен прогинатися під вагою тіла. У цьому і є вся суть виробу. Модель з нормальною висотою може повторити контур сплячої людини, а, значить, забезпечити комфортний відпочинок. Вага рівномірно розподіляється по поверхні, і відмінно підтримується хребет. Але не варто купувати гігантів. Їх ортопедичні властивості зберігаються, але у використанні вони дуже незручні.

 

Яка товщина вважається оптимальною?

 

«Правильна» висота ортопедичного матраца дуже умовна, це справа ваших уподобань. У будь-якому випадку вона повинна бути більше, ніж висота бортиків всередині ліжка. Звичайно, потрібно враховувати і статуру. Наприклад, людям з надмірною вагою потрібно придивлятися до матраців вище.

Стандартна товщина безпружинних моделей становить зазвичай 15-24 см, пружинні матраци мають висоту від 20 до 22 см. Не дивуйтеся, якщо виявите різницю в розмірах виробів на пружинних блоках і аналогів з незалежними елементами основи. Самі по собі блоки вище, тому й матрац виходить товще.

 

Який матрац вибрати?

 

Отже, купуючи матрац для дитини, зупиніть вибір на невисокому, але податливому виробі. Модель для дорослих повинна бути набагато товще дитячої. Якщо наглядати варіант під конкретне ліжко, потрібно виміряти висоту ніші і приплюсувати 7-10 см - це і буде потрібна товщина.

Додати зайвих сантиметрів можна за рахунок топперу, він же наматрацник, він же тонкий матрац. Переслідуючи різні цілі, купуйте цей виріб з різного матеріалу - пінополіуретану, латексу, меморі, кокоса.

Зверніть увагу на вагу і ціну. Вивчіть асортимент, перш ніж зробити вибір. Ортопедичні матраци у Львові продаються в інтернет-магазині ПП Власюк. На сторінках сайту, так само як і наживо у виставковому залі при меблевій фабриці, можна оцінити зовнішні характеристики різного типу моделей.

Купуючи ортопедичні матраци від виробника через інтернет-магазин, ви істотно заощадите.