Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Як грамотно купити м'які меблі в магазині

Продаж м'яких меблів у магазині


Якщо це м'які меблі, перед виставленням їх на продаж магазин зобов'язаний перевірити комплектацію виробів, наявність всіх деталей і супровідної схеми, провести збірку, оглянути поверхню на відсутність плям, потертостей, дірок і т. д.
В магазині всі дивани, крісла та інші зразки м'яких меблів повинні бути доступні для огляду покупцями. При продажу в чеку крім назви має зазначатися артикул. У гарнітурах - ціна і артикул кожної позиції, для м'яких меблів - матеріал оббивки.


Доставка та збірка меблів


За законом, доставка і збірка меблів здійснюється за рахунок покупця, якщо інше не обумовлено продавцем (наприклад, безкоштовна доставка в ході якої-небудь акції).
Рекомендується при доставці користуватися послугами тієї транспортної компанії, з якою у магазину укладено договір. Так можна гарантувати собі відшкодування збитків у випадку пошкодження м'яких меблів при транспортуванні.
Після збірки покупець повинен оглянути меблі, щоб упевнитися у відсутності недоліків.


Яку інформацію зобов'язаний надати покупцю продавець м'яких меблів


Для диванів, крісел, соф, матраців обов'язкова наступна інформація:
- Найменування виробу
- Назва меблевої фабрики
- Юридична адреса виробника
- Матеріал виробу
- Функціональне призначення
- Правила та умови використання
- Термін експлуатації


Гарантійний термін для м'яких меблів


Якщо виробник не вказав гарантійний термін, претензії щодо недоліків м'яких меблів покупець, за законом, може пред'являти протягом 2-х років з дня покупки товару в магазині. Якщо м'які меблі були виготовлені на замовлення, то - протягом 2-х років з дня отримання замовлення.