Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Софи і дивани: яка між ними різниця

Софи – вид м'яких меблів, призначений в основному для денного відпочинку, що прийшов до нас зі Сходу. Відмінність соф від диванів полягає в більш низькій спинці (зазвичай на рівні підлокітників) і більш широкому сидінні. Найчастіше неодмінним атрибутом соф є тверді диванні подушки, опершись на які в положенні сидячи або напівлежачи, домочадці можуть відпочивати в денний час.

Софи як предмет м'яких меблів були популярні в дореволюційний час. Їх ставили у вітальнях, де приймали відвідувачів. Виготовляли тоді софи з натурального дерева, прикрашаючи спинки, підлокітники і ніжки різьбленням. Для оббивки використовували натуральні міцні тканини. Пізніше дивани витіснили софи, так як побут робітничого класу був більш простим і практичним. Але зараз софи знову входять в ужиток.

Моделі соф можна віднести до двох груп. У першій спостерігається тяжіння до сприйняття соф як декоративного елемента інтер'єру. Не перестаючи виконувати функцію місця для денного відпочинку, такі софи зазвичай не мають білизняного ящика, а часто і не розкладаються. Тобто використовуються тільки для сидіння.

Інші моделі, не поступаючись першим за красою, є більш практичними. Крім характерних для соф атрибутів (низької спинки і глибокого сидіння) вони розкладаються як дивани і мають ящики для зберігання постільної білизни. Такі софи придатні для відпочинку і сну і вдень, і вночі.

Якщо порівнювати софи і дивани в розрізі ціни, то купити софи вигідніше. Економія виходить за рахунок відсутності в софах складних розсувних механізмів. До того ж, якщо географія вашого проживання - Львів та Львівська область, софи недорого від виробника пропонує інтернет-магазин ПП Власюк. У нас ви можете купити софу з оббивкою з якісних тканин і фурнітури німецьких виробників. А може, вас зацікавлять дивани. Вирішуйте, справа смаку. У будь-якому випадку, наші м'які меблі прослужить вам вірою і правдою довгі роки.