Виготовлення м'яких меблів у Львові ua flag

skype icon meblivlasyk      mail iconЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(032) 247-48-17  |  (098) 38-44-903

callbackЗамовити дзвінок
Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Останні новини

Чи є мінуси в диванах-єврокнижках

Дивани-єврокнижки виручають тих домовласників, у яких кожен метр житлової площі на рахунку. Вони компактні і в розкладеному вигляді площу обкрадають менше. Крім того, дивани з механізмом трансформації «єврокнижка» вважаються найбільш довговічними в силу простоти розсувного механізму. За статистикою, люди в середньому купують новий диван раз у 10 років. Так от, дивани-єврокнижки мають найменший відсоток поломок за 10-річний термін експлуатації.
Розсуваються дивани-єврокнижки шляхом висування сидіння на себе, при цьому спинка опускається і займає звільнене від сидіння місце. Перекітні коліщатка рухаються по напрямних з твердих порід деревини з легкістю, тому особливих зусиль для розкладання дивана прикладати не доводиться.

Простий механізм розсування, в якому практично нічому ламатися, позначається також на ціні диванів-єврокнижек. Вони дешевші своїх побратимів, що мають інші системи розсування, а тому доступні для будь-якого гаманця.

При виробництві диванів даного виду використовуються пружинні блоки з ортопедичним ефектом, що має величезне значення для людей з проблемами спини і ніг. Сон на таких диванах без перебільшення можна назвати здоровим. Міцний якісний каркас здатний витримати статичне навантаження до 240 кг.

 

Якими бувають дивани-єврокнижки

 

Перед тим, як купити диван-єврокнижку, потрібно визначитися, для чого він буде використовуватися. Якщо частіше для сидіння гостей чи відпочинку домочадців в сидячому положенні, то особливо ламати голову над покупкою не варто. Прорахуйте розміри, виберіть вподобану модель і колір, прицініться і вперед - за покупкою. Якщо ж диван-єврокнижка буде щодня використовуватися для сну, тоді потрібно звернути увагу на деякі моменти.

Дивани-єврокнижки відрізняються спрямованістю розсування. Одні розсуваються перпендикулярно стіні, інші - паралельно, немов акордеон. Для диванів, розкладених перпендикулярно, необхідно більше місця, тому варто подумати і про розстановку інших меблів в кімнаті, і про проходи між ними.

Також дивани-єврокнижки бувають з ящиком для білизни або без нього. Другий варіант більш полегшений, але перший - більш практичний і функціональний. В диван-єврокнижку можна покласти до 30 кг постільної білизни та інших речей.

 

Чи є мінуси у диванів-єврокнижок

 

Мабуть, до мінусів можна віднести лише сліди на спинці дивана, що утворюються з часом від роботи нижніх направляючих частин розсувного механізму. Але це можна максимально попередити, купивши модель без ворсу.

Купити дивани-єврокнижки оригінальних моделей і різних кольорів у Львові ви можете в інтернет-магазині ПП Власюк. Ми також обробляємо замовлення з усієї Львівської області. Якість нашої продукції завдяки європейським матеріалам обіцяє довгі роки справної роботи. Тому, якщо дивани-єврокнижки у Львові, то тільки у ПП Власюк!