М'які меблі у Львові від ПП Власюк - це якісні вироби, в кожен з яких вкладена частинка душі майстра.


Працюючи у сфері виробництва м'яких меблів (диванів, крісел, соф та ін.) з 2000 року, ми відточили нашу майстерність і отримали достатній досвід. Співпраця з німецькими виробниками матеріалів і комплектуючих для м'яких меблів дозволила нам вивести якість виготовлення меблів на новий рівень.


Якщо ви бажаєте придбати м'які меблі у Львові, звертайтеся до нас! Які переваги купівлі меблів в ПП Власюк?


  • Ви гарантовано отримаєте м'які меблі найвищої якості. При виробництві ми використовуємо міцні тканини, надійні розсувні механізми європейських виробників, пружинні блоки німецької компанії AGRO і пінополіуретан, що не викликає алергію, німецького концерну EUROFOAM.

  • Ми індивідуально підходимо до обробки кожного замовлення. Йдемо назустріч, якщо модель дивана або софи вам сподобалася, а розміри не підходять. В такому разі ми практикуємо виготовлення м’яких меблів за розмірами, диктованими замовником. Плюс ви можете підібрати колір оббивки в нашому каталозі тканин.

  • На свою продукцію ми даємо дворічну гарантію. Повірте, не кожен виробник м'яких меблів може гарантувати безвідмовну роботу своєї продукції протягом цього терміну.

  • Ви не переплачуєте посередникам - салонам і магазинам м'яких меблів у Львові та області. З усіма моделями диванів і іншої продукції ви можете ознайомитися безпосередньо у виставковому залі при меблевій фабриці ПП Власюк.Дзвоніть, приїжджайте, переконайтеся самі, що наші м'які меблі не тільки красиві, але і якісні, а значить, довговічні.